Židle BINGO

Typ výrobku Obj.č.sedák_A Obj.č.sedák B Cena
Židle BINGO plochoovál 38x20 mm, velikost 3,4,5,6,7 10-31x-00 10-32x-00 1397,55Kč

Kostry žákovských židlí se vyrábějí z plochooválu 38x20mm. Konstrukce je povrchově upravena práškovou vypalovací barvou v různých barevných odstínech - viz vzorníky. Sedáky a opěrky jsou ergonomicky tvarované (3D opěradlo prohnuté ve dvou rovinách pro správnou funkci páteře) a vyrábíme je z několikavrstvé lisované bukové překližky. Ke konstrukci jsou připevněny nýty. Ostré hrany nýtu jsou zezadu opěrky ukryty ve speciálním držáku opěrky. Nohy židlí jsou osazeny plastovými kluzáky, které chrání před poškozením podlahové krytiny. Kluzáky dodáváme ve trojím provedení, s filcem, s bílou plastovou vložkou (u oválu 38 x 20 mm) a bez filcu - viz detail. Ze spodní strany sedáku židlí jsou připevněny kluzné podložky, které zabraňují poškození desky lavice při odkládání židlí a zároveň umožňují uložení židle do odkládacího koše lavice.

© 2017 A-Z služby škole s.r.o.