BINGO - FLEX, plochooválová

Kostra žákovské židle se vyrábí z plochooválu 38x20mm a 34x16mm. Konstrukce je povrchově upravena práškovou vypalovací barvou v různých barevných odstínech. Sedáky a opěrky jsou ergonomicky tvarované (3D opěradlo prohnuté ve dvou rovinách pro správnou funkci páteře) a vyrábíme je z několikavrstvé lisované bukové překližky. Ke konstrukci jsou připevněny nýty. Nohy židle jsou osazeny plastovými kluzáky, které chrání před poškozením podlahové krytiny. Kluzáky dodáváme ve trojím provedení, s filcem, s bílou plastovou vložkou a bez filcu. Ze spodní strany sedáku jsou připevněny kluzné podložky, které zabraňují poškození desky lavice při odkládání židle a zároveň umožňují její uložení do odkládacího koše lavice. Multi-velikostní židle má univerzální využití ve třídách s různě vzrostlými žáky. Požadované výšky lze snadno a rychle docílit pomocí imbusových šroubů.

© 2017 A-Z služby škole s.r.o.